KONST / Litografier / Färglitografi 12099429
nr 1209 9429
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, Dukning. Signerad, numrerad 106/310. Motivet: 37x31 cm
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Utrop:
300 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 20:09:16
Lars Huck Hultgren
Läs mer om Lars Huck Hultgren